czerkaw88 prowadzi tutaj blog rowerowy

MC

Pięknie.

  • DST 76.90km
  • Czas 02:58
  • VAVG 25.92km/h
  • VMAX 44.60km/h
  • Temperatura 10.0°C
  • HRmax 169( 92%)
  • HRavg 142( 78%)
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 12 marca 2011 | dodano: 12.03.2011

Międzyrzecz-Kalsko-Rokitno-Chełmicko-Krasne Dłusko-Chełmicko-Rokitno-Lubikowo-Brzeźno-Zielomyśl-Pszczew-Międzyrzecz.Trasa strasznie pokręcona,w tym odcinki brukowe i mocno zniszczony asfalt..Ogólnie bardzo przyjemnie.Pogoda dopisała.Ilość uczestników też.Mam nadzieję że jutro będzie Nas więcej.


Kategoria Szosa

Mój klasyk.

  • DST 51.08km
  • Czas 01:50
  • VAVG 27.86km/h
  • VMAX 52.11km/h
  • Temperatura 10.0°C
  • HRmax 168( 92%)
  • HRavg 155( 85%)
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 9 marca 2011 | dodano: 09.03.2011

Międzyrzecz-Pieski-Templewo-Sokola Dąbrowa-Bledzew-Goruńsko-Templewo-Pieski-Międzyrzecz.Strasznie dziś wieje.


Kategoria Szosa

Po omacku.

  • DST 35.41km
  • Teren 35.41km
  • Czas 01:57
  • VAVG 18.16km/h
  • VMAX 40.40km/h
  • Temperatura 3.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 7 marca 2011 | dodano: 07.03.2011

Międzyrzecz-Pieski-Wysoka(zdjęcie)-Kęszyca-Nietoperek-Międzyrzecz.Pogoda znowu dopisała więc znowu uderzyłem w teren.Wszystko było dobrze do czasu.W Wysokiej kilkakrotnie pytałem o drogę.Mimo to i tak w drodze do Kęszycy pobłądziłem.Intuicyjnie wybrałem właściwy kierunek i szczęśliwie dojechałem do domku.Od jutro tylko szosa !!!

Wysoka - w tle kościół św. Barbary. © czerkaw88


Kategoria MTB, Asfalt

Mocno wiało.

  • DST 28.86km
  • Teren 28.86km
  • Czas 01:35
  • VAVG 18.23km/h
  • VMAX 38.50km/h
  • Temperatura 10.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 6 marca 2011 | dodano: 06.03.2011

Międzyrzecz-Skoki-Szumiąca(zdjęcie)-Kaława-Międzyrzecz.W lesie drogi w większości bardzo trudno przejezdne.Wiosna tylko w mieście.

Szumiąca - przydrożna kapliczka. © czerkaw88


Kategoria MTB, Asfalt

Trenażer.

  • DST 30.00km
  • Czas 01:00
  • VAVG 30.00km/h
  • VMAX 33.00km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • Kalorie 752kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 5 marca 2011 | dodano: 05.03.2011


Kategoria Trenażer

Po raz pierwszy na szosówce w tym sezonie.

  • DST 36.29km
  • Czas 01:11
  • VAVG 30.67km/h
  • VMAX 41.09km/h
  • Temperatura 2.0°C
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 2 marca 2011 | dodano: 02.03.2011

Międzyrzecz-Pszczew(zdjęcie)-Międzyrzecz.Po pracy obiad a po obiedzie krótki wypad na rower.Jeżeli pogoda się utrzyma to będzie więcej takich wypadów.Droga na odcinkach leśnych zaśnieżona i oblodzona mimo że w dzień jest temperatura dodatnia.

Pszczew - kościół św.Marii Magdaleny © czerkaw88


Kategoria Szosa

Pierwszy taki weekend.

  • DST 29.64km
  • Teren 29.64km
  • Czas 01:34
  • VAVG 18.92km/h
  • VMAX 35.70km/h
  • Temperatura -2.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 27 lutego 2011 | dodano: 27.02.2011

Międzyrzecz-Bobowicko-Żółwin-Kalsko-Rojewo-Głębokie-Międzyrzecz.Pierwszy w tym roku całkowicie rowerowy weekend.Pogoda dopisała więc w domu siedzieć nie wypada.Spotkałem nawet kolegę na szosówce.


Kategoria Asfalt, MTB

Trenażer.

  • DST 30.00km
  • Czas 01:00
  • VAVG 30.00km/h
  • VMAX 31.00km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • Kalorie 753kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 26 lutego 2011 | dodano: 26.02.2011


Kategoria Trenażer

Wolny piątek.

  • DST 27.62km
  • Teren 27.62km
  • Czas 01:27
  • VAVG 19.05km/h
  • VMAX 39.90km/h
  • Temperatura 5.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 25 lutego 2011 | dodano: 25.02.2011

Międzyrzecz(Rynek)-Kursko-Chycina-Gorzyca-Międzyrzecz.O 12.00 mieliśmy ruszać w trójkę z pod ratusza. Niestety nikt nie przyjechał.Pojechałem więc sam trasą bardzo dobrze mi znaną.Jak na pierwszy raz po poligonie(ostatni przed misją) to poszło nieźle.Zima nie odpuszcza.

Droga do Kurska. © czerkaw88


Kategoria Asfalt, MTB

Spokojnie.

  • DST 27.00km
  • Czas 01:00
  • VAVG 27.00km/h
  • VMAX 32.00km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • Kalorie 682kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 13 lutego 2011 | dodano: 13.02.2011

Jutro zaczynam drugą część poligonu.


Kategoria Trenażer