Lód i śnieg.
-
DST
21.07km
-
Teren
21.07km
-
Czas
01:07
-
VAVG
18.87km/h
-
Sprzęt KROSS (emeryt)
-
Aktywność Jazda na rowerze
Lód i śnieg. Ślisko i niebezpiecznie. Mało wątpliwa przyjemność z jazdy. Uwaga bez przerwy skoncentrowana na utrzymywaniu równowagi. Pogoda znośna. Temperatura ok. +2 stopnie. Niech śnieg się topi !
Kategoria MTB
75 min w domku.Przydałby się jakiś
-
DST
35.00km
-
Czas
01:15
-
VAVG
28.00km/h
-
Sprzęt Olpran
-
Aktywność Jazda na rowerze
75 min w domku.Przydałby się jakiś wiatrak. Na dworze -10 stopni. Pogoda co prawda dopisuje ale mróz zbyt duży. Jutro do pracy po długiej świątecznej przerwie.
Kategoria Trenażer
Dziś o wiele cieplej.
-
DST
26.00km
-
Teren
26.00km
-
Czas
01:15
-
VAVG
20.80km/h
-
Sprzęt KROSS (emeryt)
-
Aktywność Jazda na rowerze
Dziś o wiele cieplej. Temperatura około +2 stopnie. Okolice Międzyrzecza - asfalt. Niestety wycieczka przerwana awarią tj guma jakieś 12 km od domu. Na szczęście wóz serwisowy był pod ręką. ;-))
Kategoria MTB
Trasa - Międzyrzecz i okolice.
-
DST
52.68km
-
Teren
52.68km
-
Czas
02:56
-
VAVG
17.96km/h
-
Sprzęt KROSS (emeryt)
-
Aktywność Jazda na rowerze
Trasa - Międzyrzecz i okolice. Pogoda dopisała z wyjątkiem temperatury (-10 stopni). Zima to nie najlepszy okres w roku na dłuższe wypady. Większość trasy przebiegała bocznymi drogami oraz brukiem , który był wyjątkowo śliski. Pod koniec zaczął prószyć śnieg. No i ten cholerny wiatr !!
Kategoria MTB
Poprószyło w Nowym Roku i jest
-
DST
19.70km
-
Teren
19.70km
-
Czas
00:56
-
VAVG
21.11km/h
-
Sprzęt KROSS (emeryt)
-
Aktywność Jazda na rowerze
Poprószyło w Nowym Roku i jest bardzo ślisko. Zaliczyłem klasyczną wywrotkę na dohamowaniu w zakręcie.Rower po wstępnych oględzinach nadaje się do eksploatacji.Pogoda do zaakceptowania.Temperatura około zera.
Kategoria MTB
Międzyrzecz - Kursko - Gorzyca
-
DST
32.50km
-
Teren
32.50km
-
Czas
01:40
-
VAVG
19.50km/h
-
Sprzęt KROSS (emeryt)
-
Aktywność Jazda na rowerze
Międzyrzecz - Kursko - Gorzyca - Głębokie - Międzyrzecz.Asfalt i leśne ścieżki.Ostatni taki wypad w tym roku. Pogoda dopisała - słonecznie i prawie bezwietrznie. Mróz około 5 stopni poniżej zera.
Kategoria MTB
Na dworze jest zimno aczkolwiek
-
DST
28.70km
-
Czas
01:00
-
VAVG
28.70km/h
-
Sprzęt Olpran
-
Aktywność Jazda na rowerze
Na dworze jest zimno aczkolwiek słonecznie. Lekki wiaterek i delikatny mróz.
Kategoria Trenażer
Po świętach. Trasa niedługa
-
DST
16.39km
-
Czas
00:38
-
VAVG
25.88km/h
-
Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
-
Aktywność Jazda na rowerze
Po świętach. Trasa niedługa , ale temperatura ( - 5 stopni ) nie pozwoliła na zbyt wiele. Nowy rowerek po regulacji sprawuje się bez zarzutu. Oby do wiosny.
Kategoria Szosa, Asfalt
Międzyrzecz - Pszczew - Międzyrzecz.
-
DST
33.43km
-
Czas
01:11
-
VAVG
28.25km/h
-
Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
-
Aktywność Jazda na rowerze
Międzyrzecz - Pszczew - Międzyrzecz. Pogoda sprzyjała tzn nie padało. Połowa trasy pod wiatr. Nowy rower nie do końca się sprawił - problemy z przednią przerzutką. Temperatura ok +3 stopnie.
Kategoria Szosa, Asfalt
Międzyrzecz - Kęszyca Leśna -
-
DST
30.03km
-
Teren
30.03km
-
Czas
01:44
-
VAVG
17.32km/h
-
Sprzęt KROSS (emeryt)
-
Aktywność Jazda na rowerze
Międzyrzecz - Kęszyca Leśna - Pieski - Międzyrzecz. Teren ciężki i bardzo ciężki , trochę asfaltu. Widoczność 200/300 metrów. Temperatura 3 stopnie. Miało nie padać. Szkoda że nie wziąłem aparatu.
Kategoria MTB












