czerkaw88 prowadzi tutaj blog rowerowy

MC

Lód i śnieg.

  • DST 21.07km
  • Teren 21.07km
  • Czas 01:07
  • VAVG 18.87km/h
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 9 stycznia 2009 | dodano: 09.01.2009

Lód i śnieg. Ślisko i niebezpiecznie. Mało wątpliwa przyjemność z jazdy. Uwaga bez przerwy skoncentrowana na utrzymywaniu równowagi. Pogoda znośna. Temperatura ok. +2 stopnie. Niech śnieg się topi !


Kategoria MTB

75 min w domku.Przydałby się jakiś

  • DST 35.00km
  • Czas 01:15
  • VAVG 28.00km/h
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 6 stycznia 2009 | dodano: 06.01.2009

75 min w domku.Przydałby się jakiś wiatrak. Na dworze -10 stopni. Pogoda co prawda dopisuje ale mróz zbyt duży. Jutro do pracy po długiej świątecznej przerwie.


Kategoria Trenażer

Dziś o wiele cieplej.

  • DST 26.00km
  • Teren 26.00km
  • Czas 01:15
  • VAVG 20.80km/h
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 4 stycznia 2009 | dodano: 04.01.2009

Dziś o wiele cieplej. Temperatura około +2 stopnie. Okolice Międzyrzecza - asfalt. Niestety wycieczka przerwana awarią tj guma jakieś 12 km od domu. Na szczęście wóz serwisowy był pod ręką. ;-))


Kategoria MTB

Trasa - Międzyrzecz i okolice.

  • DST 52.68km
  • Teren 52.68km
  • Czas 02:56
  • VAVG 17.96km/h
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 3 stycznia 2009 | dodano: 03.01.2009

Trasa - Międzyrzecz i okolice. Pogoda dopisała z wyjątkiem temperatury (-10 stopni). Zima to nie najlepszy okres w roku na dłuższe wypady. Większość trasy przebiegała bocznymi drogami oraz brukiem , który był wyjątkowo śliski. Pod koniec zaczął prószyć śnieg. No i ten cholerny wiatr !!


Kategoria MTB

Poprószyło w Nowym Roku i jest

  • DST 19.70km
  • Teren 19.70km
  • Czas 00:56
  • VAVG 21.11km/h
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 1 stycznia 2009 | dodano: 01.01.2009

Poprószyło w Nowym Roku i jest bardzo ślisko. Zaliczyłem klasyczną wywrotkę na dohamowaniu w zakręcie.Rower po wstępnych oględzinach nadaje się do eksploatacji.Pogoda do zaakceptowania.Temperatura około zera.


Kategoria MTB

Międzyrzecz - Kursko - Gorzyca

  • DST 32.50km
  • Teren 32.50km
  • Czas 01:40
  • VAVG 19.50km/h
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 31 grudnia 2008 | dodano: 31.12.2008

Międzyrzecz - Kursko - Gorzyca - Głębokie - Międzyrzecz.Asfalt i leśne ścieżki.Ostatni taki wypad w tym roku. Pogoda dopisała - słonecznie i prawie bezwietrznie. Mróz około 5 stopni poniżej zera.


Kategoria MTB

Na dworze jest zimno aczkolwiek

  • DST 28.70km
  • Czas 01:00
  • VAVG 28.70km/h
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 30 grudnia 2008 | dodano: 30.12.2008

Na dworze jest zimno aczkolwiek słonecznie. Lekki wiaterek i delikatny mróz.


Kategoria Trenażer

Po świętach. Trasa niedługa

Niedziela, 28 grudnia 2008 | dodano: 28.12.2008

Po świętach. Trasa niedługa , ale temperatura ( - 5 stopni ) nie pozwoliła na zbyt wiele. Nowy rowerek po regulacji sprawuje się bez zarzutu. Oby do wiosny.


Kategoria Szosa, Asfalt

Międzyrzecz - Pszczew - Międzyrzecz.

Niedziela, 14 grudnia 2008 | dodano: 14.12.2008

Międzyrzecz - Pszczew - Międzyrzecz. Pogoda sprzyjała tzn nie padało. Połowa trasy pod wiatr. Nowy rower nie do końca się sprawił - problemy z przednią przerzutką. Temperatura ok +3 stopnie.


Kategoria Szosa, Asfalt

Międzyrzecz - Kęszyca Leśna -

  • DST 30.03km
  • Teren 30.03km
  • Czas 01:44
  • VAVG 17.32km/h
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 13 grudnia 2008 | dodano: 13.12.2008

Międzyrzecz - Kęszyca Leśna - Pieski - Międzyrzecz. Teren ciężki i bardzo ciężki , trochę asfaltu. Widoczność 200/300 metrów. Temperatura 3 stopnie. Miało nie padać. Szkoda że nie wziąłem aparatu.


Kategoria MTB