czerkaw88 prowadzi tutaj blog rowerowy

MC

Trenażer.

  • DST 28.00km
  • Czas 00:59
  • VAVG 28.47km/h
  • VMAX 36.00km/h
  • Temperatura 22.0°C
  • Kalorie 705kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 15 grudnia 2011 | dodano: 15.12.2011


Kategoria Trenażer

Deszcz i znowu guma ...

  • DST 31.29km
  • Teren 31.29km
  • Czas 01:38
  • VAVG 19.16km/h
  • VMAX 42.10km/h
  • Temperatura 5.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 13 grudnia 2011 | dodano: 13.12.2011

Międzyrzecz-Wojciechówek-Gorzyca-Zamostowo-Kursko-Chycina-błądzenie po lesie-Gorzyca-Św.Wojciech-Międzyrzecz.Kilometr od domu złapałem kapcia.Dobrze , że wczoraj nie zakładałem nowej dętki w tylnym kole.Dziś rozciąłem oponę(około 2 cm) i muszę poszukać nowej.Oczywiście dętka do wymiany , ewentualnie klejenia.

Bagna w okolicach Chyciny. © czerkaw88


Kategoria Asfalt, MTB

Trenażer.

  • DST 30.00km
  • Czas 01:07
  • VAVG 26.87km/h
  • VMAX 32.00km/h
  • Temperatura 22.0°C
  • Kalorie 752kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 12 grudnia 2011 | dodano: 12.12.2011


Kategoria Trenażer

Unfinished journey.

  • DST 25.57km
  • Teren 25.57km
  • Czas 01:15
  • VAVG 20.46km/h
  • VMAX 45.30km/h
  • Temperatura 4.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 10 grudnia 2011 | dodano: 10.12.2011

Międzyrzecz-Kursko-Kleszczewo-Goruńsko-Sokola Dąbrowa-Osiecko i koniec jazdy.Dziś musiałem poprosić małżonkę aby przyjechała po mnie gdyż złapałem gumę.Trzy kolce akacjowe przebiły dętkę.Na dokładkę okazało się , że zapasowa guma była również do niczego.W takiej sytuacji w połowie wycieczki zadzwoniłem po "wóz techniczny" i do domu.

Zimy brak. © czerkaw88


Kategoria Asfalt, MTB

Nadal nie ma zimy.

  • DST 56.27km
  • Teren 56.27km
  • Czas 02:42
  • VAVG 20.84km/h
  • VMAX 40.60km/h
  • Temperatura 5.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 7 grudnia 2011 | dodano: 07.12.2011

Międzyrzecz-Św.Wojciech-Głębokie-Popowo-Zemsko-Stary Dworek-przez las Sokola Dąbrowa-Goruńsko-Chycina-Gorzyca-Międzyrzecz.W nocy chyba padał deszcz bo i w lesie i na asfalcie sporo wody.Temperatura plusowa więc spkojnie można sobie śmigać.


Kategoria Asfalt, MTB

Za oknem wiosna.

  • DST 35.25km
  • Teren 35.25km
  • Czas 01:36
  • VAVG 22.03km/h
  • VMAX 32.70km/h
  • Temperatura 7.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 3 grudnia 2011 | dodano: 03.12.2011

Międzyrzecz-Kalsko-Rokitno-Twierdzielewo-Kalsko-Międzyrzecz.


Kategoria Asfalt, MTB

Trenażer.

  • DST 30.00km
  • Czas 01:00
  • VAVG 30.00km/h
  • VMAX 32.00km/h
  • Temperatura 22.4°C
  • Kalorie 752kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 2 grudnia 2011 | dodano: 02.12.2011


Kategoria Trenażer

Wichura ustała.

  • DST 51.62km
  • Teren 51.62km
  • Czas 02:14
  • VAVG 23.11km/h
  • VMAX 33.40km/h
  • Temperatura 6.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 29 listopada 2011 | dodano: 29.11.2011

Międzyrzecz-Policko-Rańsko-Siercz-Rybojady(prawie)-Pszczew-Policko-Międzyrzecz.Pogoda bardzo ładna.Słonecznie i bezwietrznie.Dziś głównie asfalt.Do Rybojad nie dojechałem bo robiło się ciemno i czas naglił.Zabrakło około 500 m tj w sumie kilometr.Mam nadzieję że taka jesień utrzyma się długo.

Kierunek dom. © czerkaw88


Kategoria Asfalt, MTB

Jeszcze jesień.

  • DST 55.59km
  • Teren 55.59km
  • Czas 02:36
  • VAVG 21.38km/h
  • VMAX 36.10km/h
  • Temperatura 6.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 26 listopada 2011 | dodano: 26.11.2011

Międzyrzecz-Wojciechówek-Św.Wojciech-Międzyrzecz-Żółwin-Kuligowo-Stołuń-Szarcz-Zielomyśl-Brzeźno-Lubikowo-Stołuń-Kuligowo-Żółwin-Międzyrzecz.

Okolice Lubikowa. © czerkaw88


Kategoria Asfalt, MTB

Trenażer.

  • DST 35.00km
  • Czas 01:15
  • VAVG 28.00km/h
  • VMAX 31.00km/h
  • Temperatura 23.0°C
  • Kalorie 879kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 23 listopada 2011 | dodano: 23.11.2011


Kategoria Trenażer