czerkaw88 prowadzi tutaj blog rowerowy

MC

Listopadowa wycieczka.

  • DST 44.61km
  • Teren 44.61km
  • Czas 02:05
  • VAVG 21.41km/h
  • VMAX 43.00km/h
  • Temperatura 8.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 20 listopada 2011 | dodano: 20.11.2011

Międzyrzecz-Kursko-Pieski-(las)Wysoka-Pniewo(zdjęcie)-Kaława-Szumiąca-(las)Wyszanowo-Skoki-Międzyrzecz.Dziś bezwietrznie.Jechało się bardzo fajnie.Głównie asfalt,ale był też bruk i piach.Mam nadzieję że zima się spóźni w tym roku.

God of War. © czerkaw88


Kategoria Asfalt, MTB

Ładny listopad.

  • DST 30.25km
  • Teren 30.25km
  • Czas 01:18
  • VAVG 23.27km/h
  • VMAX 30.50km/h
  • Temperatura 5.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 17 listopada 2011 | dodano: 17.11.2011

Międzyrzecz-Bobowicko-Rańsko(leśniczówka)-Bobowicko-Międzyrzecz.Głównie asfalt.W samym Rańsku trochę polnej drogi.Pogoda jak na listopad wyśmienita.


Kategoria Asfalt, MTB

Trenażer.

  • DST 30.00km
  • Czas 01:00
  • VAVG 30.00km/h
  • VMAX 34.00km/h
  • Temperatura 24.0°C
  • Kalorie 755kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 13 listopada 2011 | dodano: 13.11.2011


Kategoria Trenażer

W końcu się przełamałem.

  • DST 30.50km
  • Teren 30.50km
  • Czas 01:23
  • VAVG 22.05km/h
  • VMAX 39.80km/h
  • Temperatura 3.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 11 listopada 2011 | dodano: 11.11.2011

Międzyrzecz-Kursko-Chycina-Gorzyca-Głębokie-Międzyrzecz.


Kategoria Asfalt, MTB

Czas ruszać w teren.

  • DST 42.70km
  • Teren 42.70km
  • Czas 02:17
  • VAVG 18.70km/h
  • VMAX 42.40km/h
  • Temperatura 14.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 22 października 2011 | dodano: 22.10.2011

Międzyrzecz-Kursko-Chycina-Goruńsko-las-Bledzew-Zemsko-las-Międzyrzecz.Pogoda wyśmienita.Po ostatnich opadach spodziewałem się w lesie błota,ale było go niewiele.Asfalt,bruk i piach.Dawno nie jeździłem w terenie i dziś dwa razy pobłądziłem.Było nieźle.


Kategoria Asfalt, MTB

Ostatki na szosie.

  • DST 49.41km
  • Czas 01:43
  • VAVG 28.78km/h
  • VMAX 50.41km/h
  • Temperatura 12.0°C
  • HRmax 180( 98%)
  • HRavg 168( 92%)
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 15 października 2011 | dodano: 15.10.2011

Międzyrzecz-Pieski-Templewo-Goruńsko-Bledzew-Sokola Dąbrowa-Templewo-Pieski-Międzyrzecz.Pogoda dopisała tzn wreszcie słońce i bez deszczu.Po długiej przerwie znowu na szosie.Nie było najgorzej.Jutro chyba poprawka.


Kategoria Szosa

Trenażer.

  • DST 30.00km
  • Czas 01:00
  • VAVG 30.00km/h
  • VMAX 32.00km/h
  • Temperatura 23.0°C
  • Kalorie 752kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 11 października 2011 | dodano: 11.10.2011

Jestem w Polsce już tydzień i ciągle pada.


Kategoria Trenażer

Wreszcie w domku.

  • DST 30.00km
  • Czas 01:00
  • VAVG 30.00km/h
  • VMAX 33.00km/h
  • Temperatura 24.0°C
  • Kalorie 752kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 9 października 2011 | dodano: 09.10.2011

Pierwsza po powrocie do kraju jazda.Jutro może w teren o ile pogoda dopisze.

FOB Aryan - zachód słońca. © czerkaw88


Kategoria Trenażer

Było ciężko.

  • DST 72.16km
  • Czas 02:24
  • VAVG 30.07km/h
  • VMAX 50.41km/h
  • Temperatura 17.0°C
  • HRmax 179
  • HRavg 159
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 5 kwietnia 2011 | dodano: 05.04.2011

Międzyrzecz-Pszczew-Nowe Gorzycko-Gorzyń-Łowyń-Pszczew-Międzyrzecz.Niezbyt regularne jeżdżenie (nie trenowanie bo to coś zupełnie innego) wyszło mi dziś bokiem.Wystarczyło kilku harpaganów i poległem.Kilkakrotnie puściłem koło.Po prostu mizeria. ;-)))) Strach pomyśleć co będzie po półrocznej przerwie.

Przed wyprawą. © czerkaw88


Kategoria Szosa

Siedem dni przerwy.

  • DST 49.77km
  • Czas 01:41
  • VAVG 29.57km/h
  • VMAX 51.87km/h
  • Temperatura 15.0°C
  • HRmax 173
  • HRavg 160
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 3 kwietnia 2011 | dodano: 03.04.2011

Międzyrzecz-Pieski-Templewo-Sokola Dąbrowa-Bledzew-Goruńsko-Templewo-Pieski-Międzyrzecz.Po tygodniu przerwy i niezbyt sportowym trybie życia wsiadłem na szoskę.Wiatr trochę przeszkadzał ale mimo to jestem zadowolony.Zostało mi jeszcze kilka dni i mam nadzieję że pogoda dopisze.


Kategoria Szosa