czerkaw88 prowadzi tutaj blog rowerowy

MC

Na dobry sen.

  • DST 11.81km
  • Teren 11.81km
  • Czas 00:34
  • VAVG 20.84km/h
  • VMAX 31.00km/h
  • Temperatura 12.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 13 kwietnia 2010 | dodano: 13.04.2010

Międzyrzecz-Gorzyca-Św.Wojciech-Międzyrzecz.


Kategoria Asfalt, MTB

Po olej do samochodu.

  • DST 7.47km
  • Czas 00:24
  • VAVG 18.67km/h
  • VMAX 27.00km/h
  • Temperatura 12.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 12 kwietnia 2010 | dodano: 12.04.2010

Międzyrzecz.Chełmońskiego-Stacja Paliw"Jumar".Powrót.


Kategoria Asfalt, MTB

Mimo wiosny trenażer.

  • DST 28.00km
  • Czas 01:00
  • VAVG 28.00km/h
  • VMAX 32.00km/h
  • Temperatura 21.0°C
  • Kalorie 702kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 12 kwietnia 2010 | dodano: 12.04.2010

Dom.Miałem wybrać się w teren,ale inne sprawy zabrały sporą część dnia.Gdy już miałem się szykować zaczęło padać.Postanowiłem pokręcić w domku.


Kategoria Trenażer

Powrót po przerwie sanatoryjnej.

  • DST 19.86km
  • Teren 19.86km
  • Czas 00:58
  • VAVG 20.54km/h
  • VMAX 41.20km/h
  • Temperatura 12.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 10 kwietnia 2010 | dodano: 10.04.2010

Międzyrzecz-Gorzyca-Głębokie-Międzyrzecz.Po 14 dniach w sanatorium wreszcie na rowerze.Szkoda , że nie mogłem wziąć do Lądka swojej szosówki bo było gdzie jeździć.W związku z tym po dwóch tygodniach przerwy noga podaje mocno przeciętnie.Pogoda fatalna.Udało mi się w przerwie między ulewami wyskoczyć na godzinkę.Trzeba pomału nadrabiać zaległości.


Kategoria Asfalt, MTB

Coraz cieplej.

  • DST 40.98km
  • Czas 01:22
  • VAVG 29.99km/h
  • VMAX 42.09km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • HRmax 175( 85%)
  • HRavg 159( 77%)
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 26 marca 2010 | dodano: 26.03.2010

Międzyrzecz-Policko-Międzyrzecz-Siercz-Międzyrzecz.W Policku remont mostu i musiałem skorygować trasę.Pogoda super ale jutro ma podobno padać.W niedzielę wyjazd do Lądka Zdroju.


Kategoria Szosa

Pierwszy wypad na szosę.

  • DST 51.34km
  • Czas 01:46
  • VAVG 29.06km/h
  • VMAX 63.64km/h
  • Temperatura 12.0°C
  • HRmax 178( 86%)
  • HRavg 162( 79%)
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 22 marca 2010 | dodano: 24.03.2010

Pierwszy wiosenny wypad szosówką.Pogoda rewelacyjna.Forma już niestety nie.Następny wypad piątek/sobota.Później dwa tygodnie sanatorium.


Kategoria Szosa

Wiosna.

  • DST 34.07km
  • Czas 01:34
  • VAVG 21.75km/h
  • VMAX 40.50km/h
  • Temperatura 12.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 19 marca 2010 | dodano: 19.03.2010

Drugi raz w tym roku na rowerze poza domem.Nowa/stara trasa w 90 % asfaltowa.Pogoda wyśmienita.


Kategoria Asfalt, MTB

Trenażer.

  • DST 30.00km
  • Czas 01:00
  • VAVG 30.00km/h
  • VMAX 32.00km/h
  • Temperatura 21.0°C
  • Kalorie 752kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 7 marca 2010 | dodano: 07.03.2010


Kategoria Trenażer

Zima wróciła.

  • DST 30.00km
  • Czas 01:00
  • VAVG 30.00km/h
  • VMAX 34.00km/h
  • Temperatura 21.0°C
  • Kalorie 752kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 4 marca 2010 | dodano: 04.03.2010

Zima właśnie wróciła.Takiego opadu śniegu dawno nie było. ;-)) Rowery gotowe do jazdy a tu taki "klops".Podobno weekend ma być jeszcze gorszy(tj .bardziej śnieżny).Jutro chciałem zrobić pierwszy wypad na szosę.Niestety pozostał trenażer.


Kategoria Trenażer

Tym razem godzina z Animal Planet.

  • DST 29.00km
  • Czas 00:59
  • VAVG 29.49km/h
  • VMAX 33.00km/h
  • Temperatura 21.0°C
  • Kalorie 728kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 27 lutego 2010 | dodano: 27.02.2010

Pogoda była dziś wyśmienita.Niestety jeszcze nie odebrałem koła od mechanika i Kross'ik nadal czeka w piwnicy.Szosówki gotowe do jazdy ale czekam na suche i czyste drogi.Pozostał więc trenażer.


Kategoria Trenażer