czerkaw88 prowadzi tutaj blog rowerowy

MC

Trenażer.

  • DST 15.00km
  • Czas 00:30
  • VAVG 30.00km/h
  • VMAX 32.00km/h
  • Temperatura 21.0°C
  • Kalorie 376kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 22 stycznia 2010 | dodano: 22.01.2010

Z ledwością dziś ujechałem te 15 kaemów.Muszę częściej i z większą regularnością.Jedyny rowerowy wypad w teren,w tym roku, do dziś wychodzi mi bokiem.Kross nadal czeka na lepsze dni.Czekam na cieplejsze dni z niecierpliwością.


Kategoria Trenażer

... i tak do końca stycznia.

  • DST 29.00km
  • Czas 01:01
  • VAVG 28.52km/h
  • VMAX 32.00km/h
  • Temperatura 21.0°C
  • Kalorie 728kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 16 stycznia 2010 | dodano: 16.01.2010

Zima nie odpuszcza.Mój KROSS-ik nadal w rozsypce więc nie pozostaje nic innego jak trenażer.Jazda szosówką z oczywistych powodów nie jest możliwa.Na szosę będzie można wyjechać najwcześniej w marcu o ile zima się nie przedłuży.


Kategoria Trenażer

Zawieje i zamiecie śnieżne ...

  • DST 30.00km
  • Czas 00:59
  • VAVG 30.51km/h
  • VMAX 35.00km/h
  • Temperatura 21.0°C
  • Kalorie 755kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 9 stycznia 2010 | dodano: 09.01.2010

... a w domku w sam raz.Kross w rozsypce.Nie mogę dostać szprych do tylnego koła.Hak tylnej przerzutki już jest nowy ,ale i tak nie da się dziś jeździć.


Kategoria Trenażer

Trzech muszkieterów.

  • DST 44.15km
  • Teren 44.15km
  • Czas 04:15
  • VAVG 10.39km/h
  • VMAX 26.56km/h
  • Temperatura -7.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 3 stycznia 2010 | dodano: 03.01.2010

Międzyrzecz-Głębokie-Elektrownia(przez las !)-Bledzew-Templewo-Międzyrzecz.Pierwszy tegoroczny wypad.Już po kilku kilometrach pękł mi hak mocujący tylną przerzutkę.Prowizoryczna naprawa i ruszyliśmy dalej.W lesie dramatycznie,co kawałek gleba,ale dzielnie parliśmy naprzód.Do celu dotarliśmy po ok.3 godzinach.Ja wycofałem się w stronę Bledzewa(na asfalt) chłopacy pojechali dalej lasem.Szczęśliwie udało mi się dojechać do domku.Obiadek plus herbata z cytryną i pod koc.Dane z wyjazdu orientacyjne(większość trasy jechałem bez licznika) i mogą ulec zmianie.Rower jak tylko odtaje do przeglądu.Pozdrawiam roweromaniaków.

Las w stronę Bledzewa. © czerkaw88


Kategoria Asfalt, MTB

To już jest koniec ...

  • DST 28.00km
  • Czas 00:59
  • VAVG 28.47km/h
  • VMAX 33.00km/h
  • Temperatura 21.0°C
  • Kalorie 702kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 31 grudnia 2009 | dodano: 31.12.2009

Ostatnie rowerowanie w tym roku.Warunki na dworzu niezbyt sprzyjające.Ślisko.Do południa byłem oddać krew(5 razy w tym roku) i nie czuję się teraz najlepiej.Przed nami długa Sylwestrowa noc.Oby do wiosny.Pozdrawiam wszystkich ROWEROMANIAKÓW !


Kategoria Trenażer

Śnieżyca.

  • DST 37.51km
  • Teren 37.51km
  • Czas 01:59
  • VAVG 18.91km/h
  • VMAX 35.58km/h
  • Temperatura 0.0°C
  • HRmax 174( 84%)
  • HRavg 144( 70%)
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 30 grudnia 2009 | dodano: 30.12.2009

Międzyrzecz-Kalsko-Stołuń-Kuligowo-Żółwin-Bobowicko-Międzyrzecz.Ostatni w tym roku wypad na rower.Popadało i to dość mocno,więc jest mokro i ślisko.Zwłaszcza w lesie.Jutro trenażer.

Stołuń zasypany. © czerkaw88


Kategoria Asfalt, MTB

Po lesie.

  • DST 19.91km
  • Teren 19.91km
  • Czas 00:56
  • VAVG 21.33km/h
  • VMAX 34.57km/h
  • Temperatura 5.0°C
  • HRmax 178( 86%)
  • HRavg 157( 76%)
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 27 grudnia 2009 | dodano: 27.12.2009

Przejażdżka w ramach przywracania kondycji.W lesie dość twardo,momentami ślisko.Asfalt suchy.Pogoda idealna.


Kategoria Asfalt, MTB

W domku ciepło.

  • DST 29.00km
  • Czas 01:00
  • VAVG 29.00km/h
  • VMAX 31.00km/h
  • Temperatura 21.0°C
  • Kalorie 728kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 20 grudnia 2009 | dodano: 20.12.2009

Na dworzu -15*.


Kategoria Trenażer

Za zimno na rower.

  • DST 30.00km
  • Czas 01:00
  • VAVG 30.00km/h
  • VMAX 33.00km/h
  • Temperatura 21.0°C
  • Kalorie 755kcal
  • Sprzęt Olpran
  • Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 17 grudnia 2009 | dodano: 17.12.2009

Dziś nici z rowerowania.Na dworzu śnieg i -7*.Nie jestem sadomasochistą więc zostałem w domu.Ponadto nie posiadam "zimowego" stroju kolarskiego(o ile wogóle jest coś takiego) i trenażer w tej sytuacji jest dla mnie optymalnym rozwiązaniem.Rozumiem gdy mróz jest niewielki i warunki bardziej sprzyjające ale przy takim mrozie wolę poczekać na bardziej sprzyjającą pogodę.Wtedy przyjemność z jazdy rowerem o wiele większa.


Kategoria Trenażer

Spokojnie.

  • DST 36.01km
  • Teren 36.01km
  • Czas 01:44
  • VAVG 20.77km/h
  • VMAX 30.56km/h
  • Temperatura 0.0°C
  • HRmax 169( 82%)
  • HRavg 144( 70%)
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 15 grudnia 2009 | dodano: 15.12.2009

Międzyrzecz-Rańsko-Siercz-Rańsko-Policko-Międzyrzecz.

Spokojnie, spokojnie
Spokojnie, spokojnie
Spokojnie, spokojnie
Spokojnie, spokojnie
Spokojnie tu, spokojnie tam
Spokojnie tu i tam, tu i tam, tu i tam
Spokojnie tu, spokojnie tam
Spokojnie tu i tam, tu i tam, tu i tam
Spokojnie, spokojnie
Spokojnie, spokojnie
Spokojnie, spokojnie
Spokojnie, spokojnie
Nerwy zniszczą ciebie tak, jak chciały zniszczyć mnie!

Jezioro Rańsko-15 km na pd.wsch. od Międzyrzecza. © czerkaw88


Kategoria Asfalt, MTB