czerkaw88 prowadzi tutaj blog rowerowy

MC

Żona mnie zmobilizowała.

  • DST 60.74km
  • Czas 01:58
  • VAVG 30.88km/h
  • VMAX 42.00km/h
  • Temperatura 18.0°C
  • HRmax 178( 91%)
  • HRavg 162( 83%)
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 7 maja 2009 | dodano: 07.05.2009

Międzyrzecz-Rokitno-Przytoczna-Wierzbno-Pszczew-Międzyrzecz.


Kategoria Szosa

Pod wiatr.

  • DST 54.26km
  • Czas 01:55
  • VAVG 28.31km/h
  • VMAX 49.00km/h
  • Temperatura 18.0°C
  • HRmax 168( 86%)
  • HRavg 152( 77%)
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 4 maja 2009 | dodano: 04.05.2009

Międzyrzecz-Bukowiec-Szumiąca-Kaława-Wysoka-Pieski-Międzyrzecz.Trasa jak zwykle pagórkowata.Zaskoczyła mnie prędkość wiatru.Pogoda w stylu - zaraz będzie padać.Chłodniej niż wczoraj.


Kategoria Szosa

Rodzinka wróciła do Inowrocławia.

  • DST 51.13km
  • Czas 01:42
  • VAVG 30.08km/h
  • VMAX 49.00km/h
  • Temperatura 25.0°C
  • HRmax 194( 99%)
  • HRavg 160( 82%)
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 3 maja 2009 | dodano: 03.05.2009

Międzyrzecz-Pieski-Templewo-Sokola Dąbrowa-Bledzew-Templewo-Pieski-Międzyrzecz.Dziś świąteczny wypada po okolicznych pagórkach.To chyba najbardziej pofałdowana trasa jaką mam w okolicy Międzyrzecza.Pogoda piękna - wiaterek delikatny.


Kategoria Szosa

Trzy rundy po obwodnicy.

  • DST 34.46km
  • Czas 01:07
  • VAVG 30.86km/h
  • VMAX 45.00km/h
  • Temperatura 25.0°C
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 29 kwietnia 2009 | dodano: 29.04.2009

Dziś jeździłem po mieście i częściowo po obwodnicy.Próbowałem różnych ustawień mostka i siodełka.Wydaje mi się jednak , że to nie to.Dolne partie pleców pobolewają.Nie dam rady zrobić ponad 200km bez dwóch lub trzech przystanków.Możliwe że pójdę do ortopedy lub neurologa.


Kategoria Szosa

Po pracy a przed siłownią.

  • DST 36.00km
  • Czas 01:12
  • VAVG 30.00km/h
  • VMAX 48.00km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • HRmax 173( 88%)
  • HRavg 160( 82%)
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 27 kwietnia 2009 | dodano: 27.04.2009

Międzyrzecz-Pieski-Boryszyn-Kaława-Międzyrzecz.Kilka ciekawych podjazdów jest na tej trasie.Wiatr mocno przeszkadzał.Jutro mam służbę więc przerwa do środy.


Kategoria Szosa

Moje imieninki.;-)

  • DST 32.43km
  • Czas 01:04
  • VAVG 30.40km/h
  • VMAX 43.00km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • HRmax 155( 79%)
  • HRavg 166( 85%)
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 25 kwietnia 2009 | dodano: 25.04.2009

Międzyrzecz-Pszczew-Międzyrzecz.Wiatr dzisiaj oszalał.Wiało chyba z każdego kierunku.Mimo to trasa ta pokonywana jest w coraz lepszym tempie.Po południu jedziemy na grilla ze znajomymi.Nad jeziorko.


Kategoria Szosa

Dzień wolny.

  • DST 67.14km
  • Czas 02:12
  • VAVG 30.52km/h
  • VMAX 56.00km/h
  • Temperatura 18.0°C
  • HRmax 171( 87%)
  • HRavg 153( 78%)
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 22 kwietnia 2009 | dodano: 22.04.2009

Międzyrzecz-Templewo-Bledzew-Skwierzyna-Bledzew(przez Stary Dworek)-Templewo-Międzyrzecz.Trasa mocno pagórkowata , zresztą to normalne w tej okolicy.W połowie drogi złapał mnnie deszcz i zrobiło się bardzo nieprzyjemnie tj. zimno.Średnia mimo wszystko niezła.


Kategoria Szosa

Tradycyjnie po pracy.

  • DST 50.30km
  • Czas 01:40
  • VAVG 30.18km/h
  • VMAX 52.00km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • HRmax 172( 88%)
  • HRavg 156( 80%)
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 21 kwietnia 2009 | dodano: 21.04.2009

Międzyrzecz-Pieski-Boryszyn-Kaława-Bukowiec-Międzyrzecz.Asfalt na odcinkku Kaława-Stary Dwór tragiczny.Zresztą na pozostałej części trasy niewiele lepszy.


Kategoria Szosa

Imieniny żonki. ;-))

  • DST 61.18km
  • Czas 02:01
  • VAVG 30.34km/h
  • VMAX 46.00km/h
  • Temperatura 14.0°C
  • HRmax 175( 89%)
  • HRavg 160( 82%)
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 18 kwietnia 2009 | dodano: 18.04.2009

Międzyrzecz-Pszczew-Przytoczna(przez Wierzbno)-Rokitno-Międzyrzecz.Pogoda taka sobie.Deszcz "wisi" w powietrzu i trochę wietrznie.Ogólnie jednak ciepło.Końcówka trasy za kolumną wyścigu po "Ziemi Międzyrzeckiej" , który potrwa do jutra.Więcej o samym wyścigu na stronie - www.czasnarower.pl

Zdjęcie z wycieczki rowerowej © czerkaw88


Kategoria Szosa

Dzień jest długi.

  • DST 15.00km
  • Teren 15.00km
  • Czas 00:50
  • VAVG 18.00km/h
  • VMAX 30.00km/h
  • Temperatura 15.0°C
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 14 kwietnia 2009 | dodano: 14.04.2009

Międzyrzecz-Głębokie-Międzyrzecz.Doszedłem do siebie po wypadzie na szosę i postanowiłem wyjechać po raz drugi.Tym razem rekreacyjnie.


Kategoria Asfalt, MTB