czerkaw88 prowadzi tutaj blog rowerowy

MC

Nareszcie po świętach.

  • DST 90.38km
  • Czas 03:18
  • VAVG 27.39km/h
  • VMAX 56.00km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • HRmax 175( 89%)
  • HRavg 158( 81%)
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 14 kwietnia 2009 | dodano: 14.04.2009

Międzyrzecz-Pieski-Zarzyń-Trzemeszno-Sulęcin-Lubniewice-Bledzew-Pieski-Międzyrzecz.Trasa dość ciekawa.Sporo krótkich i stromych podjazdów.Wiatr dawał się we znaki.


Kategoria Szosa

Samotna walka z wiatrem.

  • DST 103.14km
  • Czas 03:48
  • VAVG 27.14km/h
  • VMAX 50.00km/h
  • Temperatura 18.0°C
  • HRmax 169( 86%)
  • HRavg 152( 77%)
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 11 kwietnia 2009 | dodano: 11.04.2009

Międzyrzecz-Pszczew-Międzychód-Skwierzyna(przez Mierzyn i Świniary)-Bledzew-Pieski-Międzyrzecz.Wiatr dawał mi się mocno we znaki.Raz spychał do rowu a raz na środek jezdni.Trasa dość ciekawa ale asfalt pozostawiał wiele do życzenia.Ponadto pogoda dopisała tzn było ciepło i słonecznie.


Kategoria Szosa

Jednak w teren.

  • DST 29.26km
  • Teren 29.26km
  • Czas 01:45
  • VAVG 16.72km/h
  • VMAX 35.00km/h
  • Temperatura 18.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 10 kwietnia 2009 | dodano: 10.04.2009

105 minut momentami dość ekstremalnej jazdy.Rower trzeszczał jakby miał się rozlecieć.Trasa wiodła przez okoliczne lasy , a także w pobliżu rzeki(Bóbr).Pogoda piękna - typowa wiosna.Jutro szosa.


Kategoria MTB

Niedziela palmowa.

  • DST 32.00km
  • Czas 01:04
  • VAVG 30.00km/h
  • VMAX 45.00km/h
  • Temperatura 12.0°C
  • HRmax 177( 90%)
  • HRavg 159( 81%)
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 5 kwietnia 2009 | dodano: 05.04.2009

Międzyrzecz(ratusz)-Pszczew-Międzyrzecz(ratusz).Z ustawki znowu nic nie wyszło.Pojechałem sam i ustanowiłem nowy "rekord" na w.w. trasie.Dystans rzeczywisty:32,14km - 1godz.3min.46sek. co daje średnią - 30,39km/h.Do Pszczewa z wiatrem z powrotem pod wiatr.Trochę kropiło ale było ciepło.Jutro(w pracy)trzydniowy wymarsz i bytowanie w lesie.Mam nadzieję że po tej szopce nie zabraknie mi energii na kolejne wypady.:-))


Kategoria Szosa

Piękne popołudnie.

  • DST 64.19km
  • Czas 02:13
  • VAVG 28.96km/h
  • VMAX 56.00km/h
  • Temperatura 23.0°C
  • HRmax 160( 82%)
  • HRavg 144( 73%)
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 3 kwietnia 2009 | dodano: 03.04.2009

Cały dzień na sportowo.W pracy sporo biegania.Po obiadku siłownia , a na koniec wypad na szosę.Pogoda prawie letnia.Boczny wiatr i trochę pagórków(jak zwykle).W niedzielę ustawka.Mam nadzieję że tym razem wypali.


Kategoria Szosa

Paris-Roubaix (ziemi lubuskiej).

  • DST 60.06km
  • Czas 02:18
  • VAVG 26.11km/h
  • VMAX 44.00km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • HRmax 168( 86%)
  • HRavg 145( 74%)
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 1 kwietnia 2009 | dodano: 01.04.2009

Międzyrzecz-Pieski-Żelichowo-Bucze-Lubrza-Staropole-Pieski-Międzyrzecz.Droga na odcinku Żelichowo-Staropole dziurawa jak szwajcarski ser.Miejscami bruk.W niektórych wioskach czas chyba stanął w miejscu.Drogi nie remontowane od 1945 roku.Bruk jest tu bardzo powszechny.Pogoda po raz kolejny dopisała.


Kategoria Szosa

MTB czas odstawić.

  • DST 30.00km
  • Teren 30.00km
  • Czas 01:27
  • VAVG 20.69km/h
  • VMAX 40.00km/h
  • Temperatura 18.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Wtorek, 31 marca 2009 | dodano: 31.03.2009

Międzyrzecz-Kursko-Gorzyca-Głębokie-Międzyrzecz.Wiosna na całego.Pora rozpocząć ujeżdżanie szosówek.Po pracy pojechałem penetrować nowo odkryty bunkier MRU.Nic z tego nie wyszło.Z kumplami to co innego.

Zdjęcie z wycieczki rowerowej © czerkaw88


Kategoria Asfalt, MTB

Samotnie.

  • DST 92.47km
  • Czas 03:27
  • VAVG 26.80km/h
  • VMAX 47.00km/h
  • Temperatura 12.0°C
  • HRmax 165( 84%)
  • HRavg 151( 77%)
  • Sprzęt Kellys irc 5.9 (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Niedziela, 29 marca 2009 | dodano: 29.03.2009

Z dzisiejszej ustawki nic nie wyszło.Spóźniłem się co prawda 2 minuty , ale nie wiem czy wogóle ktoś był.Trasa bardzo fajna.Pogoda znośna wietrznie ale ciepło i sucho.Jedna trzecia trasy pod wiatr.

Zdjęcie z wycieczki rowerowej © czerkaw88
Zdjęcie z wycieczki rowerowej © czerkaw88


Kategoria Szosa

Mokro.

  • DST 50.16km
  • Teren 50.16km
  • Czas 02:38
  • VAVG 19.05km/h
  • VMAX 42.00km/h
  • Temperatura 7.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 27 marca 2009 | dodano: 27.03.2009

Dziś skończyliśmy o 13-ej więc po pracy wyskoczyłem na rower.Było mokro i na szosie i w lesie.W połowie drogi złapałem gumę.Na szczęście miałem zapas.Niestety klucz "piętnastka" został w domu.Kumpel musiał mi dowieźć swój.Ogólnie nie było źle a przy okazji odkryłem dwa nowe bunkry MRU.

Zdjęcie z wycieczki rowerowej © czerkaw88
Zdjęcie z wycieczki rowerowej © czerkaw88


Kategoria Asfalt, MTB

Wolny dzień.

  • DST 37.00km
  • Teren 37.00km
  • Czas 01:40
  • VAVG 22.20km/h
  • VMAX 36.00km/h
  • Temperatura 5.0°C
  • Sprzęt KROSS (emeryt)
  • Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 26 marca 2009 | dodano: 26.03.2009

Międzyrzecz-Kuźnik-Wyszanowo-Bukowiec-Kuźnik-Międzyrzecz.Pogoda taka sobie.Trochę wiało ale najważniejsze , że nie padał deszcz.


Kategoria Asfalt, MTB